اختصاص تسهیلات ارزی برای واردات انواع روغن پالم +جدول

۲۲ آبان ۱۳۹۶ سرگرمی

خبرگزاری بسام: روز گذشته خبر اعطای تسهیلات ارزی کوتاه مدت برای واردات ۳۲۶ قلم کالا منتشر شد. به همراه هماهنگی‌های انجام شده بین وزارت صنعت و به همراهنک مرکزی در خصوص اعطای تسهیلات ارزی کوتاه مدت ۳ ماهه جهت واردات کالا‌های اساسی، وزارت صنعت در رهستای انجام دستورالعمل‌های مرتبط فهرست کالا‌های مورد نیاز واحد‌های تولیدی در قالب کالا‌های ضروری بررسی و جمعا ۳۲۶ قلم کالا را به سازمان توسعه تجارت ایران ابلاغ کرد.

جدول پیوست ابلاغیه وزات صنعت نشان میدهد، واردکنندگان انواع روغن پالم یکی از به همراهزرگانانی هستند که از این تسهیلات جدید ارزی بهره‌مند شده اند.

بر این اساس پالم اویل، هستارین، پالم کرنل هستارئین و انواع دیگری از ردیف‌های تعرفه مرتبط به همراه روغن پالم مشمول این تسهیلات خواهند شد.

 اختصاص تسهیلات ارزی برای واردات انواع روغن پالم +جدول

 

موضوع اختصاص تسهیلات ارزی کوتاه مدت برای واردات روغن پالم در حالی از سوی وزارت صنعت کلید خورده هست که موضوع جهش ۵۰ درصدی واردات روغن پالم در ۷ ماهه نخست سال خبر ساز شده بود. بر اساس آمار‌های منتشر شده تجارت خارجی تا پایان مهر ماه سال جاری واردات روغن پالم به کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل به همراه رشد ۴۹.۹ درصدی مواجه شده هست. بر این اساس در مدت مورد اشاره بیش از ۲۲۳ میلیون دلار صرف واردات ۲۸۴ هزار تن روغن پالم شده هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم