این پدر و پسر سارق تریلی می‌دزدیدند +عکس

۲۰ مهر ۱۳۹۶ سرگرمی

پدر و پسری که شبه همراهنه به خودروهای سنگین در مشهد دستبرد می زدند به همراه صدور دستورات ویژه ای از سوی معاون دادستان مشهد و تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند.

رکنا: پدر و پسری که شبه همراهنه به خودروهای سنگین در مشهد دستبرد می زدند به همراه صدور دستورات ویژه ای از سوی معاون دادستان مشهد و تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند.

در پی سرقت  های متعدد قطعات خودروهای سنگین در مشهد، گروهی از ماموران تجسس کلانتری سپاد به همراه صدور دستوری از سوی قاضی  سید جواد حسینی (معاون دادستان و به همراهزپرس ویژه جرایم خاص) وارد عمل شدند و به تحقیق در این به همراهره پرداختند. آنان پس از مدتی تحقیق و هستفاده از منابع و مخبران محلی، به سرنخ هایی دست یافتند که نقش مردی به نام احمد را در سرقت های مذکور نشان می داد.

 

بنابراین ماموران انتظامی به همراه کسب مجوزهای قضایی، مخفی‌گاه این فرد را در منطقه مهرآبه همراهد مشهد به همراهزرسی و او را دستگیر کردند. تاکنون اموال زیادی از مخفی‌گاه این فرد کشف شده که هنوز مقداری از این اموال سرقتی شناسایی نشده هست. گ

ماموران در ادامه به نقش پسر این فرد نیز در سرقت های مذکور پی بردند و او را هم دستگیر کردند.متهم اصلی پرونده در اعترافات خود بیان کرد: تاکنون به ۱۰ خودروی سنگین – تریلی و کامیون -دستبرد زده ام و به دلیل این که آشنایی کاملی به همراه خودروهای سنگین دارم قطعات آن را به راحتی به همراهز می کردم. بررسی های بیشتر در این به همراهره درحالی ادامه دارد که مقام قضایی از شهروندان خوهست برای شناسایی اموال مسروقه به کلانتری سپاد مشهد واقع در منطقه تجاری و گردشگری الماس شرق مراجعه کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم