ناخوهسته از به همراهزیگری دور شده‌ام +عکس

۲۰ مهر ۱۳۹۶ سرگرمی

خبرگزاری میزان: فرهاد جم به همراهزیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه هنر گفت: این روزها تمام تمرکز و انرژی خود را روی نوشتن گذاشته ‌ام. ماه آینده مجموعه دهستان کوتاهم توسط نشر جاویدان منتشر و راهی به همراهزار کتاب خواهد شد و علاوه بر آن تا اواخر زمستان رمان بلند خود را منتشر خواهم کرد.

وی دربه همراهره مضمون این دو مجموعه در دست انتشار خود افزود: مجموعه دهستان کوتاه به همراه نام “مرد همه چیز دان” شامل بیست و یک قصه کوتاه هست که در آخرین مراحل چاپ قرار دارد. برای رمانم اسم قطعی انتخاب نکردم. این رمان فضایی کاملاً غریب داشته و به مسائل اجتماعی می‌پردازد.

به همراهزیگر سریال همسران دلیل کم کاری محسوس خود در عرصه به همراهزیگری را اینگونه توصیف کرد: من ناخوهسته از به همراهزیگری فاصله گرفته‌ام و اگر نه به همراهزیگری را همیشه دوست دارم. نوشتن تجربه‌ای بود که همیشه دوست داشتم انجام دهم و به همراه خود قرار گذاشتم که برای رسیدن به این خوهسته تمام انرژی‌ام را بگذارم. خدا را شکر که این خوهسته به تحقق پیوسته و به همراه انتشار آثار این راه را ادامه می‌دهم.

وی در همین رهستا ادامه داد: طی این سالها چند مجموعه تلویزیونی پیشنهاد شد که متاسفانه به نتیجه نرسید و غیر از آن پیشنهادی نبود که بخواهم در آن به همراهزی کنم. به همراه توجه به سالها دوری دغدغه‌های من به همراهزیگر هم دچار تغییر شده و سعی می‌کنم به علایق خودم برسم.

به همراهزیگر سریال “ماه و پلنگ” نبود پیشنهادات خوب را دلیل دیگری برای کم کاری در به همراهزیگری دانست و تاکید کرد: در این سالها کمی برای به همراهزیگری سختگیر شده‌ام و نمی‌توانم به هر کاری تن بدهم. البته این را فراموش نکنیم که به چه میزان پیشنهاد خوب به من می‌شود تا بخواهم پررنگ تر از گذشته در به همراهزیگری ظاهر شوم؟.

جم به همراه اشاره به وضعیت جسمانی فردوس کاویانی خاطرنشان کرد: من خاطرات خوبی از همکاری در کنار فردوس کاویانی داشته‌ام. آخرین به همراهر در همان مراسم جشن به همراهزیگر وی را دیده بودم و بسیار متاسف شدم. از آن موقع به بعد هم خبر دیگری از وی به دست من نرسیده هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم